ASCUNDE
1
ȘOIMII Sportului
Live chat
1
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
ASCUNDE
ASCUNDE
Pagina principalâ
Câștigătorii
2019
2020
2021
2022
2023
Lista județelor și orașelor
Contact
Reguli
Statut
Politică de retur
Înscrie-te
Alte industrii
Șoimii
Soimii Merceriilor
Șoimii Stomatologiei
Soimii Topografi
Șoimii Arhitecturii
Șoimii en gross
Şoimii Alimentari
Şoimii Animalelor
Şoimii Divertismentului
Șoimii Educației
Șoimii Financiari
Şoimii Naturii
Șoimii Florăriilor
Șoimii Imobiliari
Şoimii Bijuteriilor
Șoimii Legii
Şoimii Sănătații
Şoimii Textilelor
Șoimii Optici
Şoimii Farmaciilor
Şoimii Instalaţiilor
Şoimii Printului
Şoimii Transporturilor
Şoimii Turismului
Şoimii Şcolilor de Şoferi
Șoimii Asigurărilor
Șoimii Auto
Șoimii Bicicletelor
Șoimii Bistro și Cafenele
Șoimii Cazării
Șoimii Ceasurilor
Șoimii Cofetari
Șoimii Comerțului
Șoimii Constructiilor
Șoimii Copiilor
Șoimii Cosmetice și parfumuri
Șoimii Curățeniei
Șoimii Design și Decor
Șoimii Electricității
Șoimii Electronicelor
Șoimii Fotografi
Șoimii Frumuseții
Șoimii Funerari
Șoimii Gastronomiei
Șoimii Grădinăritului
Șoimii Hotelieri
Șoimii Librăriilor
Șoimii Luminii
Șoimii Mobilei
Șoimii Modei
Șoimii Natural și Tradițional
Șoimii Nunților
Șoimii Patiseri
Șoimii Reciclării
Șoimii Securității
Șoimii Sportului
Șoimii Tapițeri
Șoimii Tâmplăriei
Șoimii Veterinari
Șoimii traducerilor
Șoimii ușilor și ferestrelor
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
SERVICII SPORTIVE - Cluj-Napoca
și alte companii premiate de Șoimii.
Oraș
Județ
Căutare
Șoimii Sportului
SERVICII SPORTIVE - Cluj-Napoca
Câștigători
2023
2019
2020
2021
2022
I
Loc
Core I Studio de fitness
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
10.0
II
Loc
CryoMedica Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
10.0
III
Loc
Centrul de Arte Martiale Tengu
9.9
Laureați
Academia de Fotbal Viitorul Cluj
8.8
Laureați
Fight Point
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
sailing in greece
8.5
Laureați
Origym Fitness Studio
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Sala De Sport USAMV
8.5
Laureați
IKWE yoga studio
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.2
Laureați
Balet Studio Adriana
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.2
Laureați
Ashihara Karate Cluj
8.5
Laureați
World Class Romania
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Jumping House
9.6
Laureați
Big Fitness
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Ferdinand Sapte
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8
Laureați
Dansul Mirilor Cluj
9.4
Laureați
The Box - Barbell Club
9.1
Laureați
Body Move FitStudio
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
Fundatia Romana de Aikido Aikikai
9.4
Laureați
XBody Fitness Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.1
Laureați
Bazin Olimpic Grigorescu
8.7
Laureați
No Pain No Gain Gym Grigorescu
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Fabrica de Plase
8.2
Laureați
BASE - Barbell Club
9.6
Laureați
SENTO - UniversaL FightinG
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
ARKA Strength&Conditioning
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.8
Laureați
Liberty Fitness
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
18 Gym
9.4
Laureați
Hanna Pilates Studio
8.6
Laureați
Chupas Gym
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.1
Laureați
Vinil Box
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.4
Laureați
Aelium Balance
9.1
Laureați
SerGym Personal Training & Fitness Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
Mario Dance Atelier
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
Budo Gym Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.1
Laureați
Columen
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
DANCE Studio- Cursuri de Balet Cluj-Napoca
8.5
Laureați
Bodyvibe
9.3
Laureați
Golf Driving Range
8.4
Laureați
Școala de tenis Raluca Ciulei
8.5
Laureați
Scoala de arte martiale
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Personal Training Home by Emilia
8.3
Laureați
Sala de sport Manastur-Cluj OHSportcomplex SRL
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
SkiRiders
9.3
Laureați
Street Groove Studio
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.2
Laureați
XT FIT Studio- Personal Training&Nutrition
8.9
Laureați
Salon Elisun - solar&intretinere Corporala
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
Diamond Dance Club Cluj-Napoca
8.5
Laureați
Jump In Dance Company
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
XShape Studio
8.5
Laureați
Clubul de Dans Sportiv Quickstep
8.2
Laureați
Clubul De Tenis „Enjoy”
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Fit Buddy
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.3
Laureați
Scoala de tango argentinian "Profumo di Tango"
8.5
Laureați
Alpinism Utilitar Cluj ZOOMY
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
SquashTech
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
(BJJ)Brazilian Power Team (BPT) Romania Cluj-Napoca Jiu Jitsu Academy
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.3
Laureați
ShapeXpress Cluj-Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.9
Laureați
Revolution Outdoors
8.7
Laureați
Evolve Fitness Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.3
Laureați
Studio Flow
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Hoia Tenis Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Sonrisa Dance Center
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.3
Laureați
Fabrica de Sport
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.2
Laureați
Bike Sport
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
Get Fit with Tim - Personal Trainer
9.7
Laureați
The Hive Dance Studio
8.6
Laureați
ACS AllMotion
8.9
Laureați
Winners Tennis Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
Napoca Sharks Swimming Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
Parcul Sportiv Universitar Prof. Dr. Iuliu Hațieganu
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Bamboo Fitness & Spa
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Club Sportiv Marc Tenis
9.4
Laureați
Transylvania Scuba Diving Academy
8.5
Laureați
Liberty Fitness
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.1
Laureați
Away Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
Tenis Club Cluj "Ciprian Porumb"
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.3
Laureați
Mădălina Dan
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Sport Play Systems
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
FIT Cocktail Bar
8.8
Laureați
Onensa
8.6
Laureați
Transilvania Extreme Adventures
9.8
Laureați
Bazin "UBB"
9.2
Laureați
Centrala de Escalada
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.4
Laureați
Sala Sporturilor Horia Damian
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
Turos
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
ENERGY FITNESS
8.9
Laureați
CLUB Sportiv Active SWIM
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Club Sportiv Atletic Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Club Sportiv Lamont
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
War-Zone Paintball & Airsoft
9.2
Laureați
Colors Dance Studio
8.6
Laureați
Gold Gym - Manastur
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
Fit Studio
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.9
Laureați
TCI Social Club
8.9
Laureați
T.S.F healthzone
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.2
Laureați
Academia de Gimnastica Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Tudor Sirca personal trainer - nutritionist
8.7
Laureați
18 Gym Cluj- Buna Ziua
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.4
Laureați
Brazilian Power Team Manastur
8.5
Laureați
BEST Tenis Club
8.6
Laureați
FAT to FIT with Andy
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Sportive Automobile
8.7
Laureați
Fitway CLUB
8.7
Laureați
Arena Systems
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Avo Gym
9
Laureați
Team Tudor Chirica - Personal Training & Nutrition
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
Sala GG Sport
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
REVO Fitness Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
MARAMONT.ro
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
Attitude Dance Studio
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.2
Laureați
Clubul Turistic Speo - Alpin SALT al Casei de Cultura a Studentilor
8.5
Laureați
Aquina Spa
8.2
Laureați
BabySwim
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.9
Laureați
Maria Lungu- Personal Trainer
8.6
Laureați
Ski Service Tibi
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
Heroes Gym
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
BTarena Cluj-Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.4
Laureați
Călărie Szilaj Lovastanya
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.7
Laureați
Squash Club Cluj Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.3
Laureați
Sala de escalada - FreeWall
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
Dance Fever Studio
8.1
Laureați
Chic Dance Academy
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.9
Laureați
T Gym
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
Baza Sportivă Gheorgheni
9.4
Laureați
Vibe Studio
8.6
Laureați
Cătălin Aron Antrenor și Nutriționist
8.5
Laureați
Enduro Nuts Tours
8.8
Laureați
XBody Pau Express Cluj
9.2
Laureați
Corpodean Catalin Personal Trainer
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Personal Trainer & Tehnician Nutritionist - Florin Damsa
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
DELTA POWER GYM
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
Teren fotbal Borhanci
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.3
Laureați
Primal Fitness - Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.3
Laureați
X-FIT Cluj Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Napoca Westies Dance School
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Faget Sport Arena
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.4
Laureați
18 Gym Cluj - Dunarii
8.3
Laureați
Reshape Studio
9.2
Laureați
Body Time Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.3
Laureați
BAILArte Dance School
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
Smart Move CrossFit
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Gold Gym - Marasti
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Petrican Paul Personal Trainer
9
Laureați
Baza Sportivă Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.2
Laureați
NUWA Gym
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.2
Laureați
Toned Fitness
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.3
Laureați
Centrul de Arte Martiale Tengu
9.8
Laureați
18 Gym Cluj - Gheorgheni
8.5
Laureați
Fortuna Sport Center
9.5
Laureați
Gebeleizis Historical Fencing Guild
8.3
Laureați
Gravity - sală de escaladă
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
Club Sportiv Paradox Archery
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
Squash it
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.4
Laureați
Primitive
8.5
Laureați
Aleo
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Academia MING DAO
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Yoga with Daniela
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.9
Laureați
Best Gym Society Club
8.6
Laureați
Express Fitness Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.9
Laureați
Equal Fitness
8.5
Laureați
TTC - Personal Training & Nutrition
9.9
Laureați
IRIS POWER GYM
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.3
Laureați
Dynamic Taekwondo CLUB
9.1
Laureați
CBC Fitness Corner
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Radu Andreea
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Indian School of Yoga Therapy
8.9
Laureați
Magic Yoga - Joy Studio
9.1
Laureați
Öt Elem Wing Tsun Kung Fu Kolozsvár
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Invictus - strength society
8.4
Laureați
Centrul de scufundări Transilvania
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.1
Laureați
Gymotion Studio
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.9
Laureați
Pronovia Gym
9.8
Laureați
Crystal Dance-Cursuri pentru Copii
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Transilvania Dance Centre ( T-Dance )
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.8
Laureați
Budo Shin Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
Pilates Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.9
Laureați
Fitness Club ARUBA
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Pubgminfomy.id
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
Fefs Gym Ubb
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
M-Sport
8.2
Laureați
ArenaCluj FitnessClub
8.2
Laureați
Simona Vacariu - Nutriționist Dietetician
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.4
Laureați
Cursuri de dans
8.2
Laureați
Rugby Cluj Junior
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
18Gym Zorilor Cluj Napoca
8.4
Laureați
Spando Ski Team
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Symbiosis-Terapii corporale și faciale
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Dor de Joc
9
Laureați
Petru Bozeşan- Online Fitness Coach
8.6
Laureați
Krav-Maga Stability in Motion
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
ENJOY GYM Grigorescu
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.4
Laureați
The Lady's Balance
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
SteelWoman Fitness Club
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.1
Laureați
FitExpress Cluj
8.5
Laureați
Studio E-Fit Cluj
8.1
Laureați
Latin Beat Dance Company
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Studio Aerobic Gym Cluj-Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Winners Sports Club & Restaurant
8.8
Laureați
Personal Training Studio by Emilia
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.2
Laureați
Mma Transilvania Cluj-Napoca
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.9
Laureați
Marius Berbecut Personal Trainer
8.8
Laureați
Școala de șoferi SAROM
8.1
Laureați
Paul Rus - Personal Trainer / Fitness Instructor
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Bogdan - Online Personal Trainer
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.8
Laureați
NOA Club
8.6
Laureați
Studiourile de balet ''Simona Noja''
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
Bamboo Fitness&Spa
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
ACS AllMotion
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.7
Laureați
Napoca Jiu Jitsu Academy
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.8
Laureați
Centrala de escaladă
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8
Laureați
Eagles Cluj - Baseball & Softball
9.3
Laureați
Musubi Dojo Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Colegiul De Muzică „Sigismund Toduță”
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.6
Laureați
Nirvana Yoga cu Alina
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.3
Laureați
Baza Sportiva Transilvania
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Reiki Studio Cluj
9.2
Laureați
Sport Management Events
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.5
Laureați
BURN Fitness
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.6
Laureați
Step Up Dance Center
8.4
Laureați
Esthetic Lux Center
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.2
Laureați
Salty Spa
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9
Laureați
Antrenor personal: Naica Alin
8.5
Laureați
Oncos Tonus Gym
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8
Laureați
World Class Romania
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.2
Laureați
Salsa Caliente Dance Studio
8.8
Laureați
18 Gym Fitness Club Cluj
9.4
Laureați
SKAI Urban Crag - escaladă & bouldering
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
9.5
Laureați
Burn Fitness Marasti
8.4
Laureați
Leul Fun House Cluj
Arată mai puține <<
Arată mai multe >>
8.2
Laureați
BAILArte Dance School
8.7