ASCUNDE
1
ȘOIMII Sportului
Live chat
1
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
ASCUNDE
ASCUNDE
Pagina principalâ
Câștigătorii
2019
2020
2021
2022
2023
Lista județelor și orașelor
Contact
Reguli
Statut
Politică de retur
Înscrie-te
Alte industrii
Șoimii
Soimii Merceriilor
Șoimii Stomatologiei
Soimii Topografi
Șoimii Arhitecturii
Șoimii en gross
Şoimii Alimentari
Şoimii Animalelor
Şoimii Divertismentului
Șoimii Educației
Șoimii Financiari
Şoimii Naturii
Șoimii Florăriilor
Șoimii Imobiliari
Şoimii Bijuteriilor
Șoimii Legii
Şoimii Sănătații
Şoimii Textilelor
Șoimii Optici
Şoimii Farmaciilor
Şoimii Instalaţiilor
Şoimii Printului
Şoimii Transporturilor
Şoimii Turismului
Şoimii Şcolilor de Şoferi
Șoimii Asigurărilor
Șoimii Auto
Șoimii Bicicletelor
Șoimii Bistro și Cafenele
Șoimii Cazării
Șoimii Ceasurilor
Șoimii Cofetari
Șoimii Comerțului
Șoimii Constructiilor
Șoimii Copiilor
Șoimii Cosmetice și parfumuri
Șoimii Curățeniei
Șoimii Design și Decor
Șoimii Electricității
Șoimii Electronicelor
Șoimii Fotografi
Șoimii Frumuseții
Șoimii Funerari
Șoimii Gastronomiei
Șoimii Grădinăritului
Șoimii Hotelieri
Șoimii Librăriilor
Șoimii Luminii
Șoimii Mobilei
Șoimii Modei
Șoimii Natural și Tradițional
Șoimii Nunților
Șoimii Patiseri
Șoimii Reciclării
Șoimii Securității
Șoimii Sportului
Șoimii Tapițeri
Șoimii Tâmplăriei
Șoimii Veterinari
Șoimii traducerilor
Șoimii ușilor și ferestrelor
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
SERVICII SPORTIVE - Cluj
și alte companii premiate de Șoimii.
Oraș
Județ
Căutare
Șoimii Sportului
SERVICII SPORTIVE - Cluj
Câștigători
2019
2020
2021
2022
2023
I
Loc
Sonrisa Dance Center
10.0
II
Loc
Mma Transilvania Cluj-Napoca
10.0
III
Loc
Pronovia Gym
10.0
Laureați
CBC Fitness Corner
9.6
Laureați
The Lady's Balance
9.8
Laureați
Ozone Sport Beauty
8.5
Laureați
Toned Fitness
8.5
Laureați
Traian Dan - COACH.inc
8.5
Laureați
Salad Box
8.2
Laureați
Sport Management Events
8.6
Laureați
Diamond Dance Club Cluj-Napoca
8.5
Laureați
Salon Elisun - solar&intretinere Corporala
8.8
Laureați
Kickbox K1 Gherla
8.3
Laureați
Pescu Gym
8.1
Laureați
Sala De Sport Paulesti
8.2
Laureați
BTarena Cluj-Napoca
9.4
Laureați
Gymotion Studio
8.7
Laureați
Baza Sportivă Napoca
9.1
Laureați
(BJJ)Brazilian Power Team (BPT) Romania Cluj-Napoca Jiu Jitsu Academy
8.7
Laureați
4fitness
8.3
Laureați
Yoga with Daniela
9.2
Laureați
Gold Gym - Marasti
9.3
Laureați
Napoca Jiu Jitsu Academy
10
Laureați
Ferdinand Sapte
8.8
Laureați
Krav-Maga Stability in Motion
8.8
Laureați
Magic Gym
8.8
Laureați
Gym Service
8.5
Laureați
Wellness Fitness Campia Turzii
8.5
Laureați
Paul Rus - Personal Trainer / Fitness Instructor
8.5
Laureați
Primal Fitness - Cluj
8.8
Laureați
Magnum Opus CrossFit
9.3
Laureați
Oana Șuteu - Personal Trainer
9
Laureați
Beauty Box Studio
8.6
Laureați
Studiourile de balet ''Simona Noja''
8.2
Laureați
Vinil Box
8.2
Laureați
Sala de sport Manastur-Cluj OHSportcomplex SRL
9
Laureați
Away Club
9.6
Laureați
Core I Studio de fitness
10
Laureați
Arena Systems
8.6
Laureați
Fitness Club ARUBA
9.4
Laureați
Bike Sport
8.1
Laureați
The Box - Barbell Club
9
Laureați
Sport and Fun-inchirieri role Cluj
8.6
Laureați
Club Sportiv Paradox Archery
8.7
Laureați
Sala de Sport
8.1
Laureați
CLUB Sportiv Active SWIM
8.7
Laureați
ENJOY GYM Grigorescu
8.3
Laureați
Crystal Dance-Cursuri pentru Copii
8.1
Laureați
CryoMedica Cluj
9.3
Laureați
MarianMurgescu Majin Fit
8.9
Laureați
IRIS POWER GYM
9.4
Laureați
Gold Gym - Manastur
9.5
Laureați
Bogdan - Online Personal Trainer
9.1
Laureați
World Class Romania
8.8
Laureați
SportGuru.ro
9.5
Laureați
Fit Buddy
8.9
Laureați
World Gym
8.8
Laureați
Mario Dance Atelier
10
Laureați
Club Sportiv Lamont
8.3
Laureați
Fiesta Cubana Cluj
8.2
Laureați
REVO Fitness Club
9.1
Laureați
Bamboo Fitness&Spa
8.8
Laureați
Summerland Cluj
9.3
Laureați
Body Time Cluj
9.1
Laureați
Sala GG Sport
8.7
Laureați
Symbiosis-Terapii corporale și faciale
8.7
Laureați
ACS AllMotion
9
Laureați
NUWA Gym
8.7
Laureați
Gym Ovidiu
8.5
Laureați
Turos
8.6
Laureați
Profesional Fitness Romania
8.6
Laureați
ARKA Strength&Conditioning
8.6
Laureați
Attitude Dance Studio
9
Laureați
Fight Point
9.1
Laureați
Rugby Cluj Junior
8.5
Laureați
Gravity - sală de escaladă
9.8
Laureați
Tenis Club Gherla
8.3
Laureați
Academia MING DAO
8.9
Laureați
Petrican Paul Personal Trainer
9.2
Laureați
X-FIT Cluj Napoca
9.2
Laureați
Pilates Cluj
8.6
Laureați
Paul Dan Personal Trainer
8.5
Laureați
Simona Vacariu - Nutriționist Dietetician
8.4
Laureați
BURN Fitness
9.7
Laureați
Fit Me Online Training
8.7
Laureați
Team Tudor Chirica - Personal Training & Nutrition
9
Laureați
Heroes Gym
8.7
Laureați
Origym Fitness Studio
9.6
Laureați
18 Gym
9.6
Laureați
Oncos Tonus Gym
8.3
Laureați
Chupas Gym
8.8
Laureați
Magnum Opus CrossFit
8.3
Laureați
Big Fitness
9.1
Laureați
SerGym Personal Training & Fitness Club
9.2
Laureați
Studio Flow
9.3
Laureați
Centrul De Echitație Napoca Sport Horse
9
Laureați
Florea Adrian Personal Trainer
10
Laureați
Winners Tennis Club
8.7
Laureați
Chic Dance Academy
10
Laureați
Biceps Gym
8.5
Laureați
Studio E-Fit Cluj
8.4
Laureați
Darius Yoga
8.7
Laureați
Kinetic Sport & Medicine
9.8
Laureați
Club sportiv Gebeleizis
8.6
Laureați
ShapeXpress Cluj-Napoca
9.8
Laureați
Fabrica de Sport
9.6
Laureați
Power Fit
8.1
Laureați
Body Move FitStudio
8.8
Laureați
Premium Fitness
8.7
Laureați
Express Fitness Cluj
10
Laureați
Genessis Dance Studio
9.4
Laureați
Platinum Speed Fitness
9.5
Laureați
FIT Cocktail Bar
8.8
Laureați
Sala de escalada - FreeWall
9.4
Laureați
Baza Sportiva Ardealul
8.4
Laureați
UFT - Ultimate Fighting Tournament
9.1
Laureați
Baza Sportiva Transilvania
8.8
Laureați
FEFS GYM
8.6
Laureați
Academia de Gimnastica Cluj
8.6
Laureați
Smart Move CrossFit
9.9
Laureați
Corpodean Catalin Personal Trainer
8.5
Laureați
Parcul Sportiv Universitar Prof. Dr. Iuliu Hațieganu
9.2
Laureați
Squash it
9.6
Laureați
Studio Ania
8.6
Laureați
World Class Romania
8.6
Laureați
Emi24fit
8.5
Laureați
Liberty Fitness
9.7
Laureați
Suplimente Nutritive Sport Plus
8.5
Laureați
DELTA POWER GYM
8.7
Laureați
Karma Fitness Gherla
9.1
Laureați
AMAVI Sport Studio
8.5
Laureați
World Class Romania
8.4
Laureați
Sport Play Systems
8.7
Laureați
Evolve Fitness Club
9.4
Laureați
IKWE yoga studio
9.7
Laureați
Pop Ionut Eugen - Antrenor Integrativ
8.8
Laureați
Gimmy Gym
8.9
Laureați
Sala Sporturilor Horia Damian
8.6
Laureați
Aerobic Tae-Bo Turda
8.8
Laureați
FAT to FIT with Andy
8.6
Laureați
Scoala de arte martiale
8.6
Laureați
No Pain No Gain Gym Grigorescu
8.6
Laureați
BAILArte Dance School
9.8
Laureați
Ema Denisa Fitness
9.1
Laureați
E Fit Solution
8.7
Laureați
Bike Sport
8.2
Laureați
T Gym
9.9
Laureați
Budo Gym Napoca
9
Laureați
Personal Trainer and Cardio Boxing
8.7
Laureați
Transilvania Dance Centre ( T-Dance )
9.3
Laureați
Balet Studio Adriana
8.5
Laureați
Nirvana Yoga cu Alina
8.5
Laureați
Fantastic Fit
8.5
Laureați
Esthetic Lux Center
9.3
Laureați
Sala „Gheorghe Barițiu”
8.1
Laureați
Ski Service Tibi
9.8
Laureați
Performa Fitness
8.8
Laureați
Pubgminfomy.id
8.9
Laureați
Öt Elem Wing Tsun Kung Fu Kolozsvár
8.6
Laureați
KinE-Fit
8.6
Laureați
Salty Spa
8.5
Laureați
SKAI Urban Crag - escaladă & bouldering
9.9
Laureați
Old Gym - Fitness Center
8.7